Hakkımızda

2015 Ocak ayından bu yana hizmet verdiğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe yüzü aşkın seçkin firmamızla oluşturduğumuz sağlam ve güvenilir bağ ve çalışanlarına verdiğimiz değerle birlikte uzun soluklu bir iş hayatına girdik. Düzenlediğimiz açık ve kurum içi eğitimlerle çalışanlarımızın bilinçlendirilmesi, denetimlerle daha güvenli iş alanlarının oluşturulması ve değerlendirmelerle ise üretim sürecinin verimli hale getirilmesi önceliğimizdir. İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uzman çalışanlarımız ve doktorlarımızla sizlere daha sağlıklı, güvenli ve mutlu bir çalışma alanı ve yarınlar sunuyoruz. İzin verin beraber büyüyelim.

Misyonumuz:

* İşyerlerinde yürütülen, iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin hizmetlerin yetersizliğini görmüş olmamız ve işverenlerimizin, bu konuları bilen kişiler olarak, mutlaka bu alanda olmamız gerektiğine dair ısrarlı talepleri, sizlere hizmet vermek üzere bir araya gelmemizin sebebini oluşturmuştur.

* Kaliteli hizmetin kaliteli elemanla verileceğinin farkında olduğumuzdan, sizlere en iyi, en kaliteli, en farklı, en doğru ve en mükemmel hizmet vermek üzere, alanlarında uzman olan kişilerle, ekibimizi oluşturmuş bulunuyoruz.

* Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan, sorumluluk sahibi işverenlerimize, en iyi hizmetin verilmesi noktasında, sizlere karşı bir sorumluluğumuzun olduğunu düşünüyoruz.

* Görev ve sorumluluklarının bilincinde olan ekibimiz, vereceği hizmet ile ; çalışma ortamının sağlıklı, güvenli, verimli ve huzurlu olmasını sağlamak amacıyla, özveri ile görev yapacaktır. Her işin en iyisini, en doğrusunu, en güzelini yapmanın heyecanı ile en mükemmele ulaşmanın çabası içinde olacaktır.

* Çalışma hayatına yıllarını vermiş, çalışma hayatının denetiminde bulunmuş ve halen çalışan, işveren, iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimlerine eğitim veren ekibimiz, sizlere sadece iş sağlığı ve güvenliği alanında değil, işçi işveren ilişkilerinde ve olası işçi işveren ihtilaflarının önlenmesi bakımından da, proaktif yaklaşımla hizmet verecektir.

* Hedefimiz, öncü hizmet anlayışı ile, sizlere her alanda en iyi hizmeti sunmak ve her bakımdan bir numara olmaktır. Hizmetimizin kalitesi ve farklılığı ile, çalıştığımız müşterilerimizin takdirini kazanmak, kurumumuzun varlık sebebi olacaktır. Farklılığımız, çalışma süremiz içinde paydaşlarımızca da yakinen görülecek ve hissedilecektir.

* Misyonumuz, yüksek standartlarda, kaliteli hizmet vererek birlikte çalıştığımız işverenlerimizin ve işçilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz:

Farklı hizmet anlayışı ile, İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin eksiksiz uygulandığı, iş kazası ve meslek hastalıklarının yaşanmadığı, çalışma barışının sağlandığı, verimliliğin, dolayısıyla karlılığın artırıldığı işyerlerinin oluşturulmasına katkıda bulunmak ve müşterilerimizin ve çalışanların koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır.